Відчуйте комфорт та задоволення від відпочинку на свіжому повітрі з мангалом Лофт від виробника ESI. Виготовлений з високоякісної сталі та покритий порошковою фарбою в чорному кольорі (шагрень), цей мангал поєднує в собі стійкість до зносу і стильний дизайн. Завдяки можливості розмістити до 8 шампурів та наявності зручної стільниці для нарізання продуктів, він стає ідеальним вибором для великих компаній або сімейних заходів. Крім того, у нижній частині мангалу розташована дровниця, що забезпечує зручність у використанні.
Оберіть мангал Лофт від ESI - оберіть якість та комфорт для вашого відпочинку на свіжому повітрі!
Товщина: 1,50 мм+3,0 мм
Загальна довжина: –1200 мм
Висота (з мангалом): 820 мм
Ширина: 420 мм
Мангал приварний: 600*350 мм
Матеріал виконання: чорна сталь з фарбуванням (колір: шагрень)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕСІ Промметал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 952 ₴







Відправка з 08 травня 2026