Наш мангал - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, зручність і компактність. Виготовлений з чорної сталі та оброблений порошковою фарбою, він не лише стійкий до корозії, але і стильний у будь-яких умовах. Завдяки розбірній конструкції, наш мангал легко транспортується в машині та ідеально підходить для використання в походах та на пікніках. І з можливістю вмістити до 6 шампурів, він стає незамінним помічником для невеликих компаній та сімейних відпочинків.
Оберіть мангал від ESI - оберіть якість та комфорт для вашого відпочинку!
Матеріал: чорна сталь
Товщина: 2 мм
Фарбування: порошкова фарба(чорний муар)
Розміри:
Довжина: 400 мм
Ширина: 320 мм
Висота боковини: 8,5 мм
Висота з ніжками: 230 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕСІ Промметал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: 1 180 ₴



