Зануртесь у світ відпочинку та насолоди з чудовим мангалом від виробника ESI! Зі зйомними ніжками, підставкою під казан і решіткою, цей мангал зробить ваш відпочинок легким і приємним. Незалежно від того, чи ви готуєте шашлик, або плануєте страву в казані, наш мангал готовий задовольнити всі ваші кулінарні фантазії. З його зйомними ніжками, ви з легкістю можете брати його в поїздки, дозволяючи насолоджуватися смаком приготованих на відкритому вогні страв, де б ви не знаходилися. Крім того, цей мангал стане прекрасним подарунком для будь-якого шанувальника відпочинку на природі.
Обираючи мангал від ESI - ви обираєте зручність та задоволення для вашого відпочинку.
Комплектація:
мангал – 1 шт
ніжки зйомні– 4 шт
підставка під казан— 1 шт.
решітка – 1 шт
Характеристика:
Матеріал: чорна сталь
Товщина сталі 4 мм.
Колыр: чорний муар (порошкове фарбування)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕСІ Промметал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 135 мм |
- Ціна: 3 870 ₴



