Слюсарний ящик ESI забезпечить зручність та організованість, щоб мати все необхідне завжди під рукою.
Цей ящик є ідеальним рішенням для зберігання різних предметів - від болтів до невеликих інструментів. Зручний, надійний та функціональний, оснащений 6 розсувними ящиками на телескопічних напрямних з доводчиками, що дозволяє зберігати предмети різних розмірів безпечно та організовано. Крім того, слюсарний ящик оснащений поворотними колесами діаметром 75 мм, що додає додаткову мобільність і зручність в користуванні. Оберіть нашу скриньку для інструментів і зробіть вашу роботу ще більш продуктивною та ефективною.
Технічні характеристики:
матеріал: чорна сталь
фарбування: порошкове
колір: на вибір за каталогом RAL
висота: 850 мм
ширина: 700 мм
глибина: 360 мм
Ящики верхні 4 шт. розмір: 80*620*330 мм
середній 1 шт. 150*620*330 мм
нижній 1 шт. 225*620*330 мм
вага: 44кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ЕСІ Промметал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 8 830 ₴




Відправка з 18 травня 2026