Буржуйка під окопну свічку ESI - ідеальний вибір для невеликих приміщень та сушіння речей чи взуття навіть в екстремальних умовах. Вона забезпечує ефективний обігрів та швидке висихання завдяки надійному матеріалу і компактному дизайну.
Оберіть буржуйку під окопну свічку ESI для ефективного та надійного обігріву вашого приміщення та сушіння речей у будь-яких умовах.
Характеристика:
матеріал: чорна сталь
товщина: 1,5 мм
Габарити буржуйки:
довжина: 200 мм
ширина: 200 мм
висота: 200 мм
труба верхня діаметр: 100*3 мм
довжина: 200 мм
труба профільна: 40*40*2 мм
висота: 750 мм
ніжки
труба 20*20*2 мм
висота: 50мм
вага: 8,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕСІ Промметал |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал топки | Чорна сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Діаметр димоходу | 40 мм |
| Ширина топкових дверцят | 200 мм |
- Ціна: 1 230 ₴






